Artystyczne Lato z Makowym Polem

Przez dwa tygodnie lipca w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie odbywały się warsztaty artystyczne pracowni Makowe Pole. Pierwszy tydzień Artystycznego Lata skupiony był wokół Projektu TEATR- uczestnicy zajęć przygotowywali spektakl teatralny, pracowali nas swoimi rolami, przygotowali kostiumy, stworzyli scenografię, wybrali muzykę, a nawet zagrali muzyczny motyw, który został później wykorzystany w ścieżce dźwiękowej filmu, który nagraliśmy. Pracy było bardzo dużo, ale podołaliśmy!

Po zajęciach Projektu TEATR odbywały się zajęcia w ramach Warsztatowego Zawrotu Głowy: było coś plastycznego, coś literackiego, trochę dramy, teatru improwizowanego, warsztaty bębniarskie, zabawy z chustą animacyjną, budowanie wieży przy pomocy koła współpracy, angielski z Play&Say– było intensywnie i inspirująco!

W drugim tygodniu, podczas Dziecięcej Akademii Kreatywności malowaliśmy w kilku technikach, inspirowaliśmy się twórczością uznanych artystów, czytaliśmy i oglądaliśmy najpiękniejsze i najbardziej zaskakujące książki, wyrażaliśmy się przez ruch, rytm i muzykę, pozowaliśmy do zdjęć i oprawialiśmy je w technice scrapbookingu.

Bardzo dziękujemy naszym Artystom, że mogliśmy spędzić razem ten wakacyjny czas- okazuje się, że dzieci także w wakacje chcą się rozwijać i uczyć. A w Przystanku Twórczej Edukacji doświadczamy tego, że rozwój i nauka to świetna zabawa. 🙂

Poniżej fotorelacja z zajęć