O nas

Przystanek to miejsce, z którego można wyruszyć w podróż. Ci, którzy są już w drodze zatrzymują się na przystanku, żeby odpocząć, nabrać sił lub wybrać nowy cel. To także miejsce spotkań, rozmów i nawiązywania relacji.

Przystanek Twórczej Edukacji to nowe miejsce na mapie naszego miasta. Połączyłyśmy swoje pasje, talenty i umiejętności, by wspólnie inspirować,  wspierać w rozwoju i motywować do twórczego przeżywania codzienności każdego, kto zatrzyma się na naszym Przystanku. Czerpiemy z kilkuletniego doświadczenia naszych firm: Pracowni Artystycznej „Makowe Pole”„Muzyczna Stacyjka” (dawniej Kreatywka Wyszków). Jako mamy wiemy dobrze, jak wiele energii i twórczej inwencji wymaga towarzyszenie dzieciom w ich drodze. Na warsztatach artystycznych i zajęciach przy muzyce dzielimy się z rodzicami wiedzą i konkretnymi pomysłami na to, jak sprawić, by czas spędzany z dziećmi był radosny i ubogacający.

Stworzyłyśmy także specjalną ofertę warsztatowych zajęć tematycznych dla szkół i przedszkoli. Programy zajęć przygotowałyśmy tak, aby dostarczając solidnej i wartościowej wiedzy z różnych dyscyplin, odpowiadały również na dziecięcą potrzebę zabawy, aktywności i ruchu.

Wkrótce przedstawimy propozycje przystankowych warsztatów i wydarzeń planowanych na najbliższe miesiące, tymczasem zapraszamy do udziału w  zajęciach „Muzycznej Stacyjki”, warsztatach plastycznych pracowni „Makowe Pole” i w comiesięcznych Koncertach Dziecinnie Prostych w wykonaniu muzyków Filharmonii Narodowej.

Do zobaczenia na Przystanku Twórczej Edukacji!

Agnieszka Sieńkowska i Edyta Kozłowska

PTE_Wyszkow