Ruszyły zapisy na zajęcia Pracowni Makowe Pole!

Pracownia Artystyczna Makowe Pole zaprasza dzieci na zajęcia w nowym roku szkolnym. W ofercie ponownie sprawdzone i lubiane „Artystyczne Inspiracje” i ich wariant dla dzieci młodszych, które rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką: „Pierwsze Artystyczne Inspiracje”.

Jest także COŚ NOWEGO: „Cuda Wianki!” – warsztaty z rękodzieła dedykowane dziewczętom powyżej 10 lat. Będziemy na nich próbować różnych technik rękodzieła- będziemy ozdabiać drewniane przedmioty, szyć ręcznie i na maszynach do szycia, ciąć i kleić piękne papiery, robić biżuterię, filcować, pojawią się też tytułowe wianki i na pewno inne cuda. Warsztaty te prowadzone będą we współpracy z Fabryczka Handmade.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w poniedziałki. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 5.września 2016.

W tym roku liczba osób w grupach – dla wygody Uczestników zajęć- wyniesie do 12 os. Dlatego o przyjęciu do grup decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dane kontaktowe znajdują się na plakacie.

Zapraszamy do zapisów!

oferta makowe pole 2016

W tym roku w ofercie pracowni Makowe Pole również coś dla starszej młodzieży i dorosłych: warsztaty pisarskie „Między słowami”.
Zajęcia dadzą Uczestnikom dużo konkretnych narzędzi pomocnych w pisaniu, wymyślaniu i układaniu opowieści, a jednocześnie będą otwierały, inspirowały, dodawały odwagi do pisania i dzielenia się swoją historią z innymi.
Zapraszam do kontaktu i zgłaszania chęci uczestnictwa w warsztatach. Termin i godzinę, w jakich odbywałyby się zajęcia ustalimy razem – będzie to jednak pora późnopopołudniowa lub wieczorna.

miedzy slowami 2016